Kontakt:

Passus sp. z o.o.
ul. Wiktorska 63
02-587 Warszawa

tel. +48 22 5401800
fax. +48 22 5401829
e-mail: radio@passus.pl

 

.html
Strona główna .html Rozwiązania .html Instalacje wewnątrzbudynkowe
Instalacje wewnątrzbudynkowe

Zapewnienie zasięgu telefoni komórkowej wewnątrz budynków to w ostatnich czasach coraz szerszy temat. Wprowadzanie nowoczesnych technologii transmisji danych (UMTS, CDMA 2000 1x, HSDPA, WLAN/WiFi, WiMAX) oraz budowa wysokich budynków sprawia, że konieczne staje się wyposażenie obiektu w instalację wewnętrzną. Usługi łączności bezprzewodowej wewnątrz budynków stały się przedmiotem wzmożonego zainteresowania właścicieli budynków, operatorów oraz samych lokatorów. Podstawowy wymóg polega na zapewnieniu całościowego, płynnego pokrycia zasięgiem fal radiowych wszystkich pięter, części i biur.
Głównym wyzwaniem jest zapewnienie wymaganej przepustowości – tak, aby możliwe było zaoferowanie rzeczywistej szerokopasmowej łączności bezprzewodowej, jakiej oczekują obecnie lokatorzy.
W przeciwieństwie do drugiej generacji usług bezprzewodowych, skupionych wyłącznie na transmisji głosu, potrzeb nowoczesnej bezprzewodowej sieci danych nie da się zaspokoić w oparciu o sieć zewnętrzną lub makro. Uniemożliwiają to chociażby standardy QoS oraz kwestie przepustowości. Niemal od zaraz potrzebne są dedykowane, celowe systemy pokrycia budynków sygnałem radiowym, które będą w stanie sprostać potrzebom lokatorów i zapewnią przestrzeń do rozwoju, niezbędną, aby sprostać rosnącym przyszłym wymaganiom.

Passus w obszarze instalacji wewnątrzbudynkowych postawił na jakość - dostarczamy sprzęt wiodących producentów, a także współpracujemy z najlepszymi instalatorami. W efekcie dostarczamy kompletną instalację w ramach projektów pod klucz spełniającą najwyższe wymagania estetyczne i jakościowe.

.html

 

Powiązane produkty: