Kontakt:

Passus sp. z o.o.
ul. Wiktorska 63
02-587 Warszawa

tel. +48 22 5401800
fax. +48 22 5401829
e-mail: radio@passus.pl

 

.html
Powerwave

Firma Powerwave oferuje jeden z najszerszych na świecie asortymentów anten, wzmacniaczy TMA oraz filtrów dla stacji bazowych. Oferta jest przeznaczona dla wszystkich najważniejszych pasm częstotliwości i interfejsów radiowych. Jest ona oparta na doświadczeniach technologicznych zebranych w trakcie wdrożenia ponad miliona anten oraz 800 tysięcy wzmacniaczy TMA. Umiejętność równoważenia jakości i wydajności z konkurencyjną ceną oraz kwestiami zarządzania produkcją, logistyką i strefami dostaw gwarantują, że firma Powerwave błyskawicznie zaprojektuje i dostarczy innowacyjne systemy antenowe. Pozwolą one na uproszczenie rozwiązań stosowanych przez Państwa i pozwolą stawić czoła najpoważniejszym wyzwaniom.

Rodzina anten iRET stanowi najnowszą linię innowacyjnych produktów antenowych Powerwave. Posiadają one funkcję zdalnej elektrycznej regulacji tiltu pod osłoną anteny, co zwiększa funkcjonalność i poprawia jej estetykę anteny. Jednocześnie eliminuje kłopoty związane z instalacją i awaryjnością, jakie zdarzają się przy tradycyjnych zewnętrznych modułach RET.

Rozwiązania CleanSite firmy Powerwave minimalizują wpływ estetyczny całego układu antenowego oraz znacząco ograniczają koszty operacyjne i inwestycyjne operatorów sieciowych w trakcie budowy nowych lub modernizacji istniejących sieci.
Zastępowanie starych anten pasywnych rozwiązaniami z rodziny CleanSite nie wymaga zdobywania nowych zezwoleń budowlanych. Znacząco upraszcza to proces zakupu miejsca do budowy oraz skraca czas wdrożenia.

Firma Powerwave oferuje jeden z najbardziej rozbudowanych asortymentów wzmacniaczy TMA, obejmujący wzmacniacze pojedyncze, podwójne i dwupasmowe. Nasze urządzenia TMA cechują się dobrze zrównoważoną konstrukcją wzmacniacza oraz funkcją obejścia, co gwarantuje doskonałą wydajność i niezawodność układu odbiorczego.