Kontakt:

Passus sp. z o.o.
ul. Wiktorska 63
02-587 Warszawa

tel. +48 22 5401800
fax. +48 22 5401829
e-mail: radio@passus.pl

 

.html
Strona główna .html Usługi .html Wsparcie logistyczne
Wsparcie logistyczne

Na bazie doświadczenia i wiedzy zdobywanej przez wiele lat opracowaliśmy pakiet usług logistycznych, które wspierają naszą działalność handlową. Niewątpliwym atutem naszej oferty jest możliwość optymalnego dostosowania proponowanych rozwiązań do potrzeb konkretnego Klienta i zamówienia. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta z towaru dostarczonego na czas. Zapewniamy pełne zabezpieczenie logistyczne usług, szybkie i bezpieczne dostarczenie ładunku pod wskazany adres.

W ramach realizacji usług w transporcie krajowym zapewniamy przewozy firmami kurierskimi oraz wyspecjalizowanymi w transporcie dedykowanym firmami transportowymi. System realizacji transportów oparty jest na długoletniej współpracy z partnerami transportowymi, co pozwala nam na realizację tych usług na atrakcyjnych warunkach finansowych oraz na dopasowanie się do potrzeb klienta.

Przewozy firmami kurierskimi

Kompleksowa oferta firm transportowych zawiera  obsługę przewozów paczek oraz palet. Dla Państwa wygody w każdej chwili dysponujemy informacją o etapie realizacji usługi. Korzystając z systemu monitorowania statusu przesyłek za pomocą powiadomień pocztą e-mail otrzymujecie Państwo bieżącą informacje o tym gdzie jest przesyłka. Dodatkowym atutem jest możliwość dostarczenia przesyłki na określoną przez Państwa godzinę.
Ubezpieczenie jest gwarancją bezpieczeństwa towarów powierzonych firmom transportowym na czas przewozu.

Przewozy firmami transportowymi

Dostarczenie zamawianego towaru bezpośrednio na stację przez firmy, które znają specyfikę Państwa pracy jest nieodłącznym atutem naszej oferty. W wyznaczone przez Państwa miejsce i na wyznaczoną godzinę  dojedzie w odpowiedni sposób zabezpieczony towar.