Kontakt:

Passus sp. z o.o.
ul. Asfaltowa 11/16
02-527 Warszawa

tel. +48 691 201 202
e-mail: radio@passus.pl

 

.html
Działalność

Passus sp. z o.o. jest polskim dostawcą wysokospecjalizowanych rozwiązań obejmujących projketowanie i budowę sieci radiokomunikacyjnych. Tym, co wyróżnia firmę na rynku jest elastyczność i koncentracja na rzeczywistych potrzebach Klienta. Płaska i przejrzysta struktura organizacyjna oraz ograniczone do niezbędnego minimum procedury pozwalają szybko i skutecznie reagować na oczekiwania Klienta.

Lider rynku
Ponad 20 lat współpracy z firmami i instytucjami z Polski i zagranicy zaowocowało znajomością uwarunkowań biznesowych i technicznych tych organizacji. Do grona Klientów spółki należą tak wymagający partnerzy, jak Ericsson, Nokia Siemens Networks, P4, Polska Telefonia Cyfrowa, PTK Centertel, Polkomtel. Dynamicznie rozwija się także eksport rozwiązań spółki - m.in. do Austrii, Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, Czech, Niemiec, Słowacji oraz RPA.

Skoncentrowani na Kliencie
Priorytetem  dla nas jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz profesjonalna obsługa - bardzo dobra znajomość dostarczanych produktów, szybkość realizacji zamówień, punktualność i kompletność dostaw, a także krótki czas reakcji na zapytania Klientów.

Oferowane rozwiązania są przygotowywane w oparciu o produkty wiodących światowych producentów, m.in. Draka, Metpol, Powerwave, Radiall, Spinner. Firma Passus zapewnia także swoim Klientom kompleksowe usługi z obszaru doradztwa, logistyki i serwisu oferowanych produktów. Spółka posiada  własny zespół inżynierów, którzy tworzą kompletne rozwiązania na indywidualne zamówienie Klienta.